Deelnemers

Hier vind je de voorlopige deelnemerslijst van de verschillende Tri Beaufort 2019 events.
Inschrijven voor de L & XL Trophy (zwemmen, fietsen & lopen) of de afzonderlijke proeven kan via www.star-tracking.be.

Laatste update: woensdag 22 mei 2019

 

Tri Beaufort Swim 1 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Battel Joke 1979 Vrouw Oostduinkerke België Fitscool
Becks Bart 1972 Man Brussel België
Callewaert Simon 1992 Man Avelgem België
Craeynest Maaike 1982 Vrouw lendelede België
D'hauwe Saartje 1993 Vrouw Sint-Lievens-Houtem België ZCT
D'heere Bart 1977 Man Leke België
Degraeve Ruben 1988 Man Lebbeke België
Dezuttere Laurent 1967 Man Braine-Le-Château België
Durnez Jurgen 1980 Man Diksmuide België
Feys Robbe 1999 Man De Panne België
Garmyn Nicolas 1978 Man Veurne België
Glorie Romeo 1973 Man Oostduinkerke België Midlon
Heller Magali 1966 Vrouw Corroy-Le-Grand België
Heller Sophie 1969 Vrouw Genval België
Leduc Kobe 1989 Man Vilvoorde België
Segers Nils 1989 Man Borgerhout België
Soenen Jurgen 1978 Man Roeselare België TTR
Suply Jelle 1991 Man Veurne België
Tyteca Walter 1957 Man Oostende België
Vandenbroucke Sven 1997 Man Moorsele België Leie Triatlon Team Deinze
Vandormael Dimitri 1988 Man Borgloon België All Out Triathlon Team

Tri Beaufort Swim 2 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Bedert Johny 1980 Man Gistel België
Casteleyn Kim 1995 Vrouw Veurne België
Claes Steven 1991 Man Gent België ZCT
Clemme Kevin 1990 Man Veurne België
De Decker Bruno 1966 Man Gent België
De Smul Guust 1995 Man De Pinte België
De Vos Gert 1971 Man Nieuwpoort België
Devoldere Kristof 1969 Man Slijpe België Midlon
Indigne Tom 1975 Man Nieuwerkerken-Aalst België
Jacobs Jasper 1987 Man Gent België
Janssens Matthieu 1984 Man Gent België
Lambrecht Arno 1994 Man Kuurne België Sportics Tri-Team
Luycx Luke 1965 Man Borsbeek België
Marchand Kurt 1978 Man Anzegem België
Nietvelt Bert 1982 Man Geel België
Roefs Jasper 1985 Man Vosselaar België
Roublic Arnaud 1980 Man Saint Pol sur mer Frankrijk
Trybou Joachim 1978 Man Nieuwpoort België Midlon
Van Driessche Mathieu 1991 Man Berlare België
Van Praet Peter 1988 Man Gent België
Vanallemeersch Jan 1990 Man Reningelst België TDTI
Vande Casteele Justin 1989 Man Gullegem België
Vanspranghe Thibaut 1973 Man Nevele België MTTG
Verheye Francesco 1992 Man Deinze België BGSET
Versieren Petro 1976 Man lendelede België
Windels Mathias 1989 Man Kuurne België

Tri Beaufort Tijdrit 39 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Battel Joke 1979 Vrouw Oostduinkerke België Fitscool
Becks Bart 1972 Man Brussel België
Bedert Johny 1980 Man Gistel België
Callewaert Simon 1992 Man Avelgem België
Costenoble Frederic 1971 Man ? België
Craeynest Maaike 1982 Vrouw lendelede België
D'heere Bart 1977 Man Leke België
Danneel Vincent 1979 Man Oostende België Crelanspurters
De Chaffoy Alexandre 1969 Man Genval België
De Rycke Robby 1987 Man Schellebelle België 3MD
Degraeve Ruben 1988 Man Lebbeke België
Desal Jan 1967 Man Ingelmunster België Granfondoteam.be
Durnez Jurgen 1980 Man Diksmuide België
Feys Robbe 1999 Man De Panne België
Garmyn Nicolas 1978 Man Veurne België
Glorie Romeo 1973 Man Oostduinkerke België Midlon
Goossens Koen 1967 Man Lokeren België
Heller Magali 1966 Vrouw Corroy-Le-Grand België
Heller Sophie 1969 Vrouw Genval België
Hesters Koen 1982 Man Gent België
Lambrecht Arno 1994 Man Kuurne België Sportics Tri-Team
Leduc Kobe 1989 Man Vilvoorde België
Michel Vincent 1989 Man Deurne België
Scheerlinck Philippe 1969 Man Oudenburg België
Schryvers Vincent 1991 Man Antwerpen België Duveltrappers
Segers Nils 1989 Man Borgerhout België
Soenen Jurgen 1978 Man Roeselare België TTR
Suply Jelle 1991 Man Veurne België
Tyteca Walter 1957 Man Oostende België
Van Der Jeught Stijn 1985 Man Adegem België CT The Bananas?!
Vanaudenaerde Pascal 1971 Man Handzame België
Vandenbroucke Sven 1997 Man Moorsele België Leie Triatlon Team Deinze
Vandenbroucke Youri 1976 Man Westrozebeke België
Vandendriessche Frederik 1975 Man Dottignies België NLT 2.0
Vandenhende Dieter 1981 Man Ingelmunster België
Vandenhende Steven 1985 Man Ingelmuster België
Vandormael Dimitri 1988 Man Borgloon België All Out Triathlon Team
Ver Eecke Wouter 1983 Man Poperinge België
Verhelst Ruben 1993 Man Gent België
Verkaemer Bart 1976 Man Waregem België
Verstraete Patrick 1968 Man Diksmuide België
Weemaes Filip 1983 Man Verrebroek België BRCT

Tri Beaufort Tijdrit 78 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Bervoets Kristof 1984 Man Hasselt België Granfondoteam.be
Blommaert David 1974 Man Brasschaat België
Casteleyn Kim 1995 Vrouw Veurne België
Clemme Kevin 1990 Man Veurne België
De Decker Bruno 1966 Man Gent België
De Smet Peter 1972 Man Ruiselede België Vitesse Cycling
De Smul Guust 1995 Man De Pinte België
De Vos Gert 1971 Man Nieuwpoort België
Devoldere Kristof 1969 Man Slijpe België Midlon
Feys Wim 1972 Man Wervik België
Goethals Thomas 1992 Man Diksmuide België
Goudesone Cosie 1989 Man Roeselare België
Indigne Tom 1975 Man Nieuwerkerken-Aalst België
Janssens Matthieu 1984 Man Gent België
Leuridan Tijs 1987 Man Gent België
Luycx Luke 1965 Man Borsbeek België
Marchand Kurt 1978 Man Anzegem België
Nietvelt Bert 1982 Man Geel België
Roefs Jasper 1985 Man Vosselaar België
Roublic Arnaud 1980 Man Saint Pol sur mer Frankrijk
Trybou Joachim 1978 Man Nieuwpoort België Midlon
Van Den Buverie Hans 1981 Man Bredene België
Van Praet Peter 1988 Man Gent België
Vanallemeersch Jan 1990 Man Reningelst België TDTI
Vande Casteele Justin 1989 Man Gullegem België
Vanheule Reinout 1990 Man Mechelen België
Vannecke Nico 1971 Man Ieper België TDTI
Vanspranghe Thibaut 1973 Man Nevele België MTTG
Verheye Francesco 1992 Man Deinze België BGSET
Versieren Petro 1976 Man lendelede België
Windels Mathias 1989 Man Kuurne België

Tri Beaufort Run 6 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Geryl Steven 1985 Man Nieuwpoort België

Tri Beaufort Run 12 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Battel Joke 1979 Vrouw Oostduinkerke België Fitscool
Becks Bart 1972 Man Brussel België
Callewaert Simon 1992 Man Avelgem België
Craeynest Maaike 1982 Vrouw lendelede België
D'heere Bart 1977 Man Leke België
De Brogniez Arnaud 1980 Man Oostduinkerke België
Degraeve Ruben 1988 Man Lebbeke België
Dezuttere Laurent 1967 Man Braine-Le-Château België
Durnez Jurgen 1980 Man Diksmuide België
Feys Robbe 1999 Man De Panne België
Garmyn Nicolas 1978 Man Veurne België
Glorie Romeo 1973 Man Oostduinkerke België Midlon
Goubert Joke 1984 Vrouw Schepdaal België
Heller Magali 1966 Vrouw Corroy-Le-Grand België
Heller Sophie 1969 Vrouw Genval België
Leduc Kobe 1989 Man Vilvoorde België
Segers Nils 1989 Man Borgerhout België
Soenen Jurgen 1978 Man Roeselare België TTR
Suply Jelle 1991 Man Veurne België
Terwagne Mireille 1975 Vrouw Oostende België
Thieren Devon 1999 Man Middelkerke België
Tyteca Walter 1957 Man Oostende België
Vanden Bussche Delphine 1991 Vrouw Westende België
Vandenbroucke Sven 1997 Man Moorsele België Leie Triatlon Team Deinze
Vandormael Dimitri 1988 Man Borgloon België All Out Triathlon Team
Verstraete Patrick 1968 Man Diksmuide België

Tri Beaufort Run 18 km - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Alting Willy 1974 Man Emmen Nederland
Anthone Jurgen 1964 Man Oostende België
Casteleyn Kim 1995 Vrouw Veurne België
Clemme Kevin 1990 Man Veurne België
De Decker Bruno 1966 Man Gent België
De Smul Guust 1995 Man De Pinte België
De Vos Gert 1971 Man Nieuwpoort België
Deconinck Charlotte 1991 Vrouw Nieuwpoort België
Devoldere Kristof 1969 Man Slijpe België Midlon
Indigne Tom 1975 Man Nieuwerkerken-Aalst België
Janssens Matthieu 1984 Man Gent België
Luycx Luke 1965 Man Borsbeek België
Marchand Kurt 1978 Man Anzegem België
Nietvelt Bert 1982 Man Geel België
Roublic Arnaud 1980 Man Saint Pol sur mer Frankrijk
Trybou Joachim 1978 Man Nieuwpoort België Midlon
Van Praet Peter 1988 Man Gent België
Vandormael Danny 1960 Man Oostduinkerke België
Vandormael Liesbeth 1989 Vrouw Oostduinkerke België
Vanspranghe Thibaut 1973 Man Nevele België MTTG
Verheye Francesco 1992 Man Deinze België BGSET
Versieren Petro 1976 Man lendelede België
Windels Mathias 1989 Man Kuurne België

L Trophy - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Battel Joke 1979 Vrouw Oostduinkerke België Fitscool
Becks Bart 1972 Man Brussel België
Callewaert Simon 1992 Man Avelgem België
Craeynest Maaike 1982 Vrouw lendelede België
D'heere Bart 1977 Man Leke België
Degraeve Ruben 1988 Man Lebbeke België
Durnez Jurgen 1980 Man Diksmuide België
Feys Robbe 1999 Man De Panne België
Garmyn Nicolas 1978 Man Veurne België
Segers Nils 1989 Man Borgerhout België
Soenen Jurgen 1978 Man Roeselare België TTR
Suply Jelle 1991 Man Veurne België
Tyteca Walter 1957 Man Oostende België
Vandenbroucke Sven 1997 Man Moorsele België Leie Triatlon Team Deinze
Vandormael Dimitri 1988 Man Borgloon België All Out Triathlon Team

XL Trophy - deelnemerslijst

Naam Geboren Geslacht Woonplaats Land Club
Casteleyn Kim 1995 Vrouw Veurne België
Clemme Kevin 1990 Man Veurne België
De Smul Guust 1995 Man De Pinte België
De Vos Gert 1971 Man Nieuwpoort België
Devoldere Kristof 1969 Man Slijpe België Midlon
Indigne Tom 1975 Man Nieuwerkerken-Aalst België
Janssens Matthieu 1984 Man Gent België
Luycx Luke 1965 Man Borsbeek België
Marchand Kurt 1978 Man Anzegem België
Nietvelt Bert 1982 Man Geel België
Roublic Arnaud 1980 Man Saint Pol sur mer Frankrijk
Trybou Joachim 1978 Man Nieuwpoort België Midlon
Van Praet Peter 1988 Man Gent België
Vanspranghe Thibaut 1973 Man Nevele België MTTG
Verheye Francesco 1992 Man Deinze België BGSET
Versieren Petro 1976 Man lendelede België
Windels Mathias 1989 Man Kuurne België

L Team Trophy - deelnemerslijst

Team Teamlid 1 Teamlid 2 Teamlid 3 Woonplaats Land
Zenith De Mol Romy Mastragostino Alessandro Knockaert Dieter Everberg België
Koedi Van Overmeire Rudi De Vos Koen Vilvoorde België

XL Team Trophy - deelnemerslijst

Team Teamlid 1 Teamlid 2 Teamlid 3 Woonplaats Land
Double X De Bent Johan Offermans Frederik Herent België
A & B De Decker Bruno De Beer Ann Gent België